| arianaberghian a întrebat:

Deciii am nevoie de mare ajutooorr! Peste 2 zile este ziua iubitului meu, avem impreuna un an si 5 luni, aș dori un mesaj lung si cat mai original vă rog!

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

"iubitule îți mulțumesc pentru acest an minunat petrecut împreuna."

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca vrei original, trebuie sa il compui tu. Orice iei de la altcineva, e copiat, si, daca el te stie bine, vac realiza asta.
So, e asa de greu sa iti pui mintea la contributie vreun sfert de ora si sa compui tu ceva, tinind cont de ce e in inima ta pentru el?

| cristimihailov a răspuns:

Nu-i mai simplu sa ii oferi un striptease si ceva dupa?

| ancaval a răspuns:

Da, văd ce mare ajutor.
Mult aveți împreună, la 3 ani faceți istorie.
Mesaj lung, plictisitor, obositor, etc.

Nu mai bine îi spui omului ce simți tu? Scurt și la subiect?
Dacă ți-l spunem noi, atunci nu mai e original, e copia cuiva.