| arianaberghian a întrebat:

(Deciii am nevoie de mare ajutooorr! Peste 2 zile Este ziua iubitului meu avem impreuna un an si 5 luni, aș dori un mesaj lung si cat mai original vă rog!

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inger,ingerasul meu care mereu ma protejezi de rau si ma iubesti indiferent de cat greu imi e, ii multumesc cerului ca te-am intalnit in calea mea si mi-ai deschis poarta spre fericire

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și vrei să îl scriu eu? Cât de lung, câtre mii de cuvinte vrei să aibă, că original va fi sigur?
Și tu îmi trimiți plata în paypal, 1 ban cuvântul.

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să îl compui chiar tu mesajul, mai ales că e iubitul tău.

| Sofer a răspuns:

La multi ani iubitule pentru acest an de relație minunat împreună.

| cristimihailov a răspuns:

Un mesaj lasciv.
Un striptease.
Etc.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mi-e milă de el laughing.

| Goete a răspuns:

Daca vrei un mesaj pentru a i-l spune/scrie, nu va fi original deloc si sincer sa fiu eu sa imi dau seama ca mesajul vine de la altul, cerut penun site ca asta de exemplu, as fi profund dezamagit de perechea mea

| Dorotheea21 a răspuns:

Deciii iubeste.ma iubitule, cu 5 prezervative. happy