| DeepKiss a întrebat:

Deeci, am o oarecare "problema". Ma masturbez de ceva timp. dar de o saptamana a devenit gen obsesie. Ma masturbez de 2 ori in fiecare zi. Ce as putea sa fac? Inafara de sport si altele, fiindca deja le pun in aplicatie

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Tot ce e prea mult strica.
Realizeaza asta si autodepaseste-te, inainte sa fie prea tarziu.

Răspuns utilizator avertizat
| Narcis2007 a răspuns:

Incearca sa-ti imaginezi ca se uita unu pe geam la tine

| NuamnumesuntANM a răspuns:

Eu mam alsat o saptamana si ieri iar amcrying si eu incerc nuss fa o porvocare scrii pe foaie cat timp rezisti o sa vezi ca daca esti mai competitiva sa zica sa o sa te lasilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te la faptul ca poti damblagii orbii ramane hanticapat. si nu te lasa de sport. daca mai ai si alte nelamuriri te astept. succese sau ''succesuri''

| SelenaAdina a răspuns:

Vointa.