| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a întrebat:

Deeeeciiii: Ne-am despartit Marti...si zilele trecute (dp ce ne-am despartit) nu prea se mai uita la mine.azi a fost diferit, se uita intr-una la mine, imi zambea. Azi am luat pe un baiat de la noi din cls. in brate (nu ca sa il fac gelos pe el ci pur si simplu imi place acel baiat ca un frate.) si apoi el a fost luat in acelasi fel de alta fata de la el (presupun ca el a vrut sa faca asta ca sa ma faca geloasa). apoi eu l-am pupat pe colegul meu(nu ca sa-l fac gelos. pur si simplu eu asa fac pentru ca's genu care pupa happy da' pe obraz. oricum nu il pot face gelos cu acest baiat deoarece ei 2 se considera la fel ca mine cu baiatul pe care l-am pupat ), el nu a fost pupat (multumesc lu' Dumnezeu). Apoi m-am dus la baie cu o colega si cand am venit el cu inca 2 s'au luat de noi si nu mai stiu ce mi-a zis si am vrut sa ii dau o palma si el s-a ferit si eu tot l'am plesnit (nu regret, pentru. ca a fost un nesimtit)infine! apoi imi zambea, si dupa ce l'am plesnit, desi l-a durut mi-a zambit.
Ma place?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| oLeNNNao a răspuns:

Te place te vrea inapoi :]. Nu suporta gandul ca ai putea fi a altuia :]. Daca tsi si tu la el impkatate cu el pana nu e prea tz :[ :* big hug [Baftaaaaa Fundita]love struck

2 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Se comportă ca băiatul gelos. cel mai bine ar fi să vorbeşti cu el şi să hotărăşti dacă e albă sau neagră şi dacă iese neagră ar trebui să-i spui că acum e viaţa ta el nu mai e iubitul tău şi n-ar trebui să se comporte aşa

T.

| Castiel a răspuns:

Da te place dar e cam porc sigur merita?laughing numa bine ai gasi unu care este mai "elegant"thinking doar ziceam