| RAY a întrebat:

Definiti personalitatea care o doriti la persoana iubita

10 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Pe care.*

| RAY explică (pentru Edw08):

Tu faci spam baiete la intrebarea mea

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Sau tu faci spam la Dragoste si Sex

| Drimmero a răspuns:

Nu am un ideal si niciodata nu am avut o femeie ideala in cap, nu exista asa ceva, totul vine de la sine si prin acea chimie.

As prefera totusi sa fie o tipa misto prin felul in care este ea, sa aiba pasiuni si sa nu faca urat daca vreau sa-mi vad meciurile sau sa ma duc la ele daca se va ivi si ocazia asta.

| Freya1 a răspuns:

Fidel,cu bun simt, destept, cu simțul umorului, matur...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La modul cum o spui parca privesti personalitatea direct comandata, as vrea ca femeia sa fie un unicorn dragalas Dar astea sunt doar niste filme care mi le fac in cap, pana ma loveste realitatea.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nuuuuuuuuuuu

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ma refer la calitati gen sa fie sincera, serioasa, de incredere intelegi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

De incredere, da.
In general prefer alea feminine cu zambetul pana la urechi, dar nah nu stiu, Nu cred cã poti descrie niste calitati deoarece n-am incredere ce spune o femeie, ori Exista acea "chimie" ori nu.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Chimia nu garanteaza incredere