| dani_3310 a întrebat:

Descrietiva iubita/iubitul aici si acum cea mai frum descriere are panglica

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubitul meu e super! Nu, nu spala cu Tide ca si nici nu face sandvisuri cu Linco, dar tot este super. Ma accepta asa cum sunt, stie cand sa ma stranga in brate fara sa zica nimic si cand sa ma linisteasca din cateva cuvinte. Stie ca nu e printre cei mai aratosi barbati, dar ca pentru mine este singurul existent si totusi isi face griji ca nu este suficient de bun. Incearca mereu sa ma faca sa zambesc fiindca asta il linisteste si pe el; innebuneste cand ma vede suparata si ar face orice doar sa nu plang. Imi aminteste in fiecare seara ca ma iubeste, doar ca sa stie ca adorm linistita si imi zice mereu "iubita mea" cu o oarecare mandrie, ca sunt doar a lui.
Poate pentru altii nu e asa cum il vad eu, sau cu altii poate nu se comporta asa, dar tot ce conteaza e cum ma face pe mine sa ma simt cand sunt cu el. Niciodata nu mi-au placut "compunerile" si nici "vorbele dulci", dar el e iubitul meu si merita sa raspund.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant cu una care e din Romania si sper sa fiu cu ea intr-o buna zi poate isi gaseste prieten in tara

| Vizitiul a răspuns:

Nu am iubita in prezent. O sa fac o succinta descriere. Cand o privesc vreau sa ma vad pe mine, cand o iubesc vreau sa ma iubesc pe mine.

| AnonimA a răspuns:

Bithu meulove strucke tot ce vreau eu d la viata e viata mealove struck pentru mine e tot ca mi doresc d la viata asta e baiatul perfectlove struck nu stiu nu are defecte pentru minelove struck

| deea40 a răspuns:

Are niste ochii stralucitori si caprui cum numai in povesti auzi...
are parul scurt, brunet si moale parca ar fi spalat cu cocolino...
este inalt. ca printzul din poveste.
are un zambet care te cheama din ce in ce mai aproape si atunci cand te apropii te indeamna sa-l sarutzi
este romantic... romantismul lui te da pe spate...
si sa nu uit are un suflet de aur...
cand ma stranfge in bratze si atunci cand imi vorbeste ma simt ca si cum as fi miss univers... ma simt printzesa...
deci in cateva cuvinte este iubitul perfect pentru mine...

| dsada a răspuns:

Pai nu e chiar cine stie ce are 15 ani, 1, 69 m, par brunet cu suvite blonde ( era saten dar l-am vopsit )ochi verzi si slab. asta e partea fizica. e destept, intelegator, glumet, petrecaret, stie sa ma faca fericita cand sunt langa el, partea de sarautlaughing saruta excelent laughing ca in filmerolling on the floor, nu prea is petrece timpul cu prieteni sta cu mine, ii plac plimbarile, nu se da la alte fete, nu se uiat la alte fete cand e cu mine ca uni asa fac, dar nici cand nu e cu mine ca a ceva prieteni de imi zic tot ce face.pentru mine e baiatul perfect!:X daca ti-a placut primesc o funditabatting eyelashes?

| BuburuzZzu` a răspuns:

Cand il privesc in ochi vad o pajiste intinsa unde numai noi ne putem transforma in print si printesa. Buzele mari si genele lui lungi amplifica dragostea pe care eu i`o port. Cand il mangai imi place sa-i simt abdomenul bine lucrat. Ador sa-l iau in brate si sa ii simt inima ca`i bate mai tare decat inima mea. Ii ador parfumul si stilul vestimentar.

Cam atatthinking

| Criss_8192 a răspuns:

Ghindocul meu e un baiat super.Nu este fotomodel si nici super popular dar e al meu.E un tip super intelegator ii place ciocolata are grija de mine ma cearta cand trebuie si imi da sfaturi cand am nevoie.Il iubesc ii ador privirea ma citeste doar uitandu-se in ochii mei.Ma hipnotizeaza pur si simplu, cand sunt cu el nu ma intereseaza nimic.E genu de om pasnic nu se enerveaza repede nu fumeaza, cand se duce undeva nu pleaca fara mine.Unde e el trebuie sa fiu si eu unde sunt eu trebuie sa fie si el. Avem multe lucruri in comun si mai ales mi-a dovedit ca ma iubeste si ca imi e iubit prieten frate si cel mai important e ca nu il voi lasa niciodata sa plece de langa mine. Face tot posibilul sa nu ma vada ca vars o lacrima indiferent de ora daca ii zic ca am nevoie de o imbratisare el vine sa mi-o dea.El are acel ceva special care ma face sa nu vad ca are defectele pe care le spune lumea.Pentru mine el are numai calitati e perfect si pur si simplu il iubesc, dar nu pot exprima in cuvinte cat de mult.PS:foarte tare ideea cu descrisul asa am mai vazut si eu alte pareri despre cum vad oamenii persoana iubita.