| Ana_4405 a întrebat:

Desi am doar 13 ani am avut un moment al vietii in care a trebuit sa aleg intre 4 baieti...pe unul il cheama Adrian.:X:Xsi are 14 ani si este super de treaba.ma inteleg ft bine cu el. dar parerea mea despre el.nu prea este una buna pentru ca el... tine la verisoarameabig grinbig grinwinking
pe al doilea il cheama Catalin si are 14 ani.este cls a8a A (eu sunt B) sh ma inteleg ft cu cu el. dar este foarte fricos.si nu mi-a spus niciodata in fata "Te iubesc" doar prin sms...happy
Al treilea este Andrei. tin foarte mult la el. dar este foarte increzut.are 16 ani si este cls a9a
Pe altu...il cheama Robert...si este foarte simpatic. dar am aflat intentiile lui si nu prea sunt pregatita sa fac asa cevabig grinbig grin
happy
nu stiu ce sa fac. dati-mi si mie va rog un sfat...
cel mai bun sfat. funditabig grinbig grinbig grin

16 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sincer, anul trecut aveam de ales intre cel putin 10 baieti si barbati si tot am fost in stare sa aleg unul.Ma crezi?!

| Crisu a răspuns:

Da' lasatsi fata in pace.Cu ce va deranjeaza ca a pus o simpla intrebare? Mai are de invatsat si cum sunt baietii si cum e viata, si ea v-a cerut un simplu sfat nu a dat cu parul.Pai nu-tsi pot spune eu alege-l pe cutarescu, caci eu nu-i cunosc.In cazul asta asculta-tsi inima.Gandeste si cu capul, dar mai mult cu inima.

| Razvan a răspuns:

Si eu ft, la fel
Am avut de ales dintre Liviu Vraciu(dar mi l-a suflat Adelinasad ), Mircea Badea(dar am auzit ca ii plac roscatele cu un IQ peste 90 decicrying ), Catalin Botezatu(dar ce folos sa il mai impart cu douaworried) si Christian D.Cu crezi ca am ramas ft? Da mai, cu Fizzsmug

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Cel mai ok mi se pare Catalin...nu conteaza ca iti spune "te iubesc" numai prin mesaje! va veni vremea sa-ti spuna si in fatawinking

| Hmmmm a răspuns:

Cel mai bun sfat este să laşi dracu baieţii şi să te ţii de şcoală. Eu la vîrsta ta ştiam să vorbesc, să scriu şi să mă exprim normal în limba romînă.
Mai ai de mîncat ceva mămăligă...

| Lacoste a răspuns:

Waaaw happy eu cred ca la 13 ani ar trebui sa iti intrebarea : "oare ce carte sa citesc azi? "
fato, ai timp destul si pentru baieti.mai tarziu ce intrebari o sa-ti mai pui?

| marrr a răspuns:

oh go on.

Cateodata ma uimiti cu chestiile astea.

| paramore a răspuns:

Cautata mai esti la naiba eu am 18ani si sunt expiratacryingnu am decat un iubitcrying

| pwp a răspuns:

Niciunu nu e bun!
deci, conteaza calitatea, nu cantitatea!

| ßέßέ a răspuns:

Hai sa iti zic o chestie [ de fapt mai multe big grin ] :

1.Adrian - tine la verisoara ta. N-ai nicio sansa, uita de el!
2.Catalin - Ti-o spus ca te iubeste, voi nici nu erati impreuna, habar n-are ce e aia iubire adevarata. uita-l!
3.Andrei - e increzut. deci uita-l!
4. Robert - vrea doar sa te fu*a deci uita-l!

P. S.: fato, lasa baietii si ia si ai grija de scoala. ca oricum ti-am explicat mai sus de ce nu trebuie sa ai vreo legatura cu aia. laughing

| cristianorudi7 a răspuns:

Ba da zici ca esti bianca

| Bylok a răspuns:

Wow, am 14 aproape 15 ani insa tot timpul am pus cartea pe primul loc, chiar daca mi-a placut de cineva nu am vrut sa am o relatie, imi pare rau dar ar trebui sa ii lasi pe toti, ai grija maine poimaine te trezesti la examen si nu o sa stii nimic!

| SlowLikeSnow a răspuns:

Pai zici ca sa alegi unul da te place vreunu?laughing

| Lucian_1592 a răspuns:

Da, sfatul meu ar fi să mai treci pe la școală (încearcă ora de gramatică,

iar în legătură cu băieții, selectează-ți unu' care iți place ție cel mai tare.
Succes

| chupachups1234 a răspuns:

Doamnee ce aveti mai oamenilor vreti sa stea toata ziua inchisa in casa si sa toceasca cartile? Si ce, nu poti sa iei note bune la scoala si sa ai prieten? Cuulmeaa. In fine, raspunsul... De fapt nu ai avut, ai un momenthee heePai de unde sa stim noi? Ia-l si tu pe care iti place ma mult si care logic, te place. Cred ca penultimu e cam marisor. Cu ultimu nu cred ca o sa tina mult daca zici ca vrea... prostiutehee hee, primul se uita la verisoar-ta deci n-ai sanse. Deci al doilea daca zici ca ti-a si zis ca te iubeste :->

| ❤°º•★CiuCalAtaAeraTA[:X]★•º° ❤ a răspuns:

Alege-l pe al doilea...Mai tarziu iti va spune Te Iubesc in fata daca asta simte

Bye Bye