| IloveSumme a întrebat:

Desi am un an si 8 luni cu el, se pare ca pentru el nu conteaza.
Sa va explic, el sta putin mai departe de mine, dar are o casa aici langa mine, la 2 strazi distanta ( in fne, casa nu e chiar a lui, dar are rude aici ), eu sunt buna prietena cu rudele lui. Fiind cam de aceeasi varsta cu mine, un an mai mare, cealalta cu 2. in fine. Azi era vorba sa ne vedem ( nu ne-am vazut de o saptamana si ceva. Si saptamana asta nu prea am vorbit, mai mult ne-am certat. din orice dadeam in cearta.) L-am sunat si l-am intrebat la cat vine, el mi-a spus ca nu stie, dar sa-l astept afara cu prieteni ca o sa vina, dar trebuie sa stea dupa sora lui sa care nu stiu ce bagaje pentru ca ea nu le poate cara, si cica "se lungeste". Il astept pana la 9:30. Apoi il suna cineva din grup si ii spune ca il astept, iar el a spus "Spune-i sa se duca acasa." ( probabil pentru ca se intunecase, si stie ca ma cearta Tata, adica mereu are grija sa ajung devreme acasa)... Maine cred ca vom iesi iar afara, grupu`, si va fi si el. Nu am apucat sa vorbesc cu el, l-am sunat, dar nu mi-a raspuns. Ce sa fac? Cum sa ma comport cu el de acum. si mai ales, daca iese afara maine? straight face Ce sa fac de acum? FUNDA. ( sigur ii ducea bagajele lu sorsa, pentru ca am vb cu ea ).

1 răspuns:
| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Pai arata-i cat de mult il iubesti si fa-l sa inteleaga ca nu vrei sa il pierzi fii mai tandra si privestel in ochi.