| Iuliana94 a întrebat:

Din ce cauza se poate rupe prezervativul? Poate fi si din cauza parului din zona genitala a femeii? Poate intepa prezervativul?

11 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Epileaza-te!

| Încrucişătorul a răspuns:

Imi pare rau pentru tine daca esti in situatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate spune si asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma, ca femeia are tepi de cactus la savarina. Lipsa lubrifierii sau calitatea proasta.

| pursisimpluAlex a răspuns:

Tie frica sa nu se rupa a?sad epileaza`te omg

| Quasimodo a răspuns:

...e de proasta calitate!

| piki98 a răspuns:

Parul nu e ca spinii cactusului.cel mai bine te-ai rade sau epila pentru ca nici unui baiat/barbat nu ii plac femeile cu par in zona genitala

| Primavarus_Valentina-mihaela_1993 a răspuns:

Depinde poate ca este mic

| Primavarus_Valentina-mihaela_1993 a răspuns:

Nu este din cauza asta

| Primavarus_Valentina-mihaela_1993 a răspuns:

Nu e din cauza asta

| dupex a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te epilezi pentru ca barbatilor nu le place in general un vagin paros laughing