| Nik a întrebat:

Din ce clasa o sa facem "Educatie sexuala"?

13 răspunsuri:
| georgegs a răspuns:

Din.a.5.am.facut.eu.ora.de.sexologielaughingla.ora.de.
spaniolaoh go onlaughing)

| Nebuneală a răspuns:

Din clasa a 5-a incepi sa inveti despre asta

| Christina a răspuns:

Ar fi bine sa avem ore de educatie sexualabatting eyelashes multi nu stiu nimic despre sexologie happy

| Dobitoc a răspuns:

Cred ca in a VII la biologie happy

| cristina_3322 a răspuns:

Vrei sa faci "Educatie sexuala?"rolling on the floor
Presupun ca ti-ai dori sa o si testezi sa o pui la incercare "Educatia sexuala" laughing LA fel cum faci si cu "Educatia fizica" laughing jucand fotbal sau handballaughing

Pai Inveti despre corpul omenesc, reproducere, organe reproducatoare si bla bla ce tine de baieti, femei. Sperma, ciclu, copii ...In clasa a 7-a faci la biologie. Daca nu sare profesorul peste lectie:p

Răspuns utilizator avertizat
| Angel977 a răspuns:

Clasa a 5-a la dirigentie.

| Creatza_4434 a răspuns:

Romanii probabil niciodatalaughing. Probabil din aceasta cauza marea majoritate nu stiu mai nimic despre sexologie.Trist.

| guardian_angel:X:X a răspuns:

In a -7a ce e in manualul ala laughing sa vad ce ne preda profa rolling on the floor

| DeXxa a răspuns:

Eu am facut la Biologie in clasa a VII-a. happy

| vladucu a răspuns:

Clasa 5 ora de educati pentru sanatate.

| vladucu a răspuns:

Din clasa 5 la educatie pentru sanatate, practica o faci de la 18 ani in sus.

| BostonCeltics a răspuns:

A 5 a