| RedDeath a întrebat:

Din experienta voastra : ce alte prezervative marca Durex, in afara de Extra Safe, sunt sigure si nu sunt predispuse ruperii? Pentru ca, spre exemplu - Extra Thin big grin - nu cred ca e tocmai atat de sigur. [ am dat doar un exemplu]
Cu care ati avut experiente placute si neplacute? - Ce fel de tip? - in afara de Extra Safe, stiu de el, nu mai e nevoie a fi pomenit, toata lumea il stie.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fereste te de Durex Tickle me, folosite corect si am avut 2 momente neplacute.
Din punctul meu de vedere, cele mai bune sunt Durex Clasic sau Durex Sensation. Nu am avut nici o problema cu ele :-)