| DenqOO a întrebat:

Din gama Durex, ce prezervative oferă ceea mai mare placere pentru voi?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Lista completa a prezervativelor fabricate sub brandul Durex, prind modelele si dimensiunile lor este urmatoarea :
Brand;; Style;; Length (mm);; Width (max/min in mm)
-Durex Close Fit 178 49
-Sensation 178 52
-Ribbed 178 53
-Pleasuremax 195 66/54
-Elite, Extra Safe, Featherlite, Performa, Select Flavors, Tingle 205 63/52
- Avanti Ultima 205 63/52
-Comfort XL 251 63/54, pentru penisuri enorme, foarte lungi.
Placerea, senzatia si satisfactia resimtita este sugerata intr-o oarecare masura chiar de denumirea sortimentului, insa o vei afla chiar tu numai dupa ce vei intretine sex cu fiecare in parte.
Sper sa fii multumit de informatiile oferite. Multa sanatate!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Alea pe care nu le ai la tine. Toate prezervativele sunt niste mizerii sinistre.

| DenqOO explică (pentru GabiDumitrescu):

Imi dau seama cat sex se face in tara asta sau pe canalul acesta din moment ce nimeni nu zice, mai bine fara sau variantele x, y, z :-D

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru DenqOO):

Durex e brand, nu gama. Gama e o linie de produse cu mai multe sortimente, gen Durex Performax.

| Jeonghyeo a răspuns (pentru DenqOO):

Cam Hamiltoniana ce ai facut tu acolo in tara Andreilor