| Razvan_Rad_1994 a întrebat:

(direct la subiect) Din clasa a 7-a pana in a 8-a (acum) mi-a placut de o fata.Acum vreo trei saptamani, ea s-a mutat din banca. Dupa cateva discutii, m-am mutat langa ea. Stam destul de aproape, vorbim din aproximativ 5 in 5 minute. Nu prea discutam decat despre scoala. Cum as putea face sa ma apropiu de ea / / sa vad daca si ea ma place

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

O intrebi in mod direct daca doreste sa iesiti la o plimbare doar in 2 intruna din zilele urmatoare. Oricare va fi acel raspuns te va edifica pe deplin. Succes.

| R0R0 a răspuns:

Cere-i ajutorul. Daca te ajuta, daca te baga in seama s-ar putea sa te placa.
Vorbiti pe facebook