| anonim_4396 a întrebat:

Discutam cu o colega de job ca sa ne lingem anal reciproc ca niste perverși fara scrupule și apoi ea m-a întrebat dacă nu mi-ar fi scârbă sa o ling și după întrebarea asta a dispărut toată senzualitatea și chiar mi s-a făcut scârbă deoarece îmi tot vine in gând că e non stop scăpată de ea și îmi vine să vomit când mă gândesc la un asemenea gest făcut cu ea. Întrebarea e, de unde și până unde am intrat in jocul asta și de unde a izvorât conversația asta bolnava? Oare ar trebui sa o păcălesc sa mă linga doar ea pe mine? Deși nu îmi place chestia asta, i-aș putea da de înțeles că mă sacrific pentru placerea ei?

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Schimbați tactica și faceți doar un oral normal.

| Goete a răspuns:

Cum ai ajuns aici? Ai ajuns sa minti la un moment dat, sau sa te minti pe tine insuti. Atat de simplu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iți e scârbă când îți imaginezi că îți da limbi in fund? Nu cred in schimburi din astea, ori tu ori ea laughing
Păi fa ce-ți place tie, nu te gândi la ce o satisface pe ea.

| Andreyuts92 a răspuns:

Limbile in anus, mai ales daca ea te ar linge pe tine sunt excitante rau, exista un anume nerv pozitionat la anus care te excita rau, stiu ce vorbesc