| belanelu123 a întrebat:

Diseară trebuie sa ma întâlnesc cu un băiat, dar nu stiu cum sa fac sa ies din casa fără sa afle părinți! Daca le spun ca ma întâlnesc cu un băiat nu ma va lăsa.Ajutor va rog... FUNDA

Răspuns Câştigător
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Spune-le ca iesi cu prietenele tale, ce e asa greu? Sau spune-le ca mergi la magazin sa-ti cumperi chestii... happy

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si ce ajutor doresti din partea noastra?
Vrei sa venim noi sa le cerem voie, in numele tau?

Acum am vazut postarile tale anterioare si am vazut ca ai doar 14 ani, fiind perfect normal ca parintii sa nu te lase, pentru ca, esti inca copil mic!

| ShamelessQboy a răspuns:

Trebuie să aranjez cu o prietena sa te cheme, sa stie ca ai iesit cu o fata!
Nu prea iti recomand sa iesi pe ascuns, daca se intampla ceva cu voi, unde te cauta?
Nu te-ai gandit ca părinții tăi sunt singurii cărora le pasa cu adevărat de tine?
Cresc ca esti prea micuță si asta este motivul pentru care le este teama sa te lase singurica.