| alexa19 a întrebat:

Doar 2 poze mai aveam cu fostul in telefon si el mi le-a sterscrying. A luat telefonul ca sa se uite prin el sa vada ce mai am dar nu mi-a spus ca va sterge pozele cu elcrying. Nu inteleg de ce le-a sterssad.
De ce credeti ca a sters pozele cu el din telefonul meu?cryingde ce credeti ca a facut asta?sad

5 răspunsuri:
| Naftalinaaa a răspuns:

De cate ori pui intrebareaaa? laughing

| Lyndsey a răspuns:

La aceasta intrebare sunt cateva variante:
1)Nu mai vrea sa fie impreuna cu tine
2)Nu ii placeau pozele(nu a iesit bine)
3)Vrea sa te zapaceasca, sa nu mai stii ce intentii are :*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu a vrut ca tu sa ai poze cu el.

| ciocolata a răspuns:

Poate vrea sa te ajute ca sa il uiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fraier!
Asa nu o sa va mai puteti uita peste ani la poze impreuna, si sa ii declari rusinata: "Wau, ce dreptate am avut ca l-am parasit. Tu esti de o mie de ori mai frumos!" rolling on the floor
Sau invers...
PS. Uite ce zic eu: iei legatura cu fostul, si il rogi politicoasa sa faceti o fotografie impreuna, zambitori, in memoria clipelor petrecute impreuna. (Motivezi ca o vrei pentru jurnalul tau de amintiri, etc)
Dupa aia pui poza asta ca ecran de pornire la telefon. Si ii zici lu' actualul ca daca o mai sterge si pe asta, o sa mai faci una cu ala, dezbracati! Ai prins ideea?