| dani_3310 a întrebat:

Doar aici happy...descrietiva fiecare.Mod de descriere
1.nume:
2.varsta:
3.sexul:
4.Descrierea Pt cea mai faina descriere dau funda love struck

Răspuns Câştigător
| BuggsBunny a răspuns:

Descrieri seci? Iti dau eu acum o descriere.laughing
1.Alex
2. 15
3. M
4. Buna, ma numesc Alex, am 14 ani.sunt in zodia capricorn, cateodata sunt ff stresant cand vreau sa obtin ceva, ochii albastrii, parul saten deschis, sunt o fire destul de draguta, imi place sa ajut, sa ma dau la fete.laughing, sa rad, sa ma distrez, sa-mi fac multi prieteni, sa ii cunosc ff bine, sunt ff puin timid...Sunt din Sghetu Marmatiei(Maramures)!
Funda?:X

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Oana alias Onutzu alias fata-baiat-de-pe-TPU
Cati imi dai minus 2
Toti ma iau drept baiat, trebuie sa ma conformez
M-am nascut talent si o sa mor speranta. Love Guta.Peace

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Alexandra 17, jumatate, feminin, inalta, bruneta, ochi caprui, si de restul...sunt eu, doar euhappy

O seara placutahappy

| Lovely a răspuns:

1. Ceva nesemnificativ pentru cei de aici probabiltongue
2. destula cat sa imi dau seama ce vreau de la viata
3. F
4. Persoana schimbat-oare, naiva, sensibila

| User a răspuns:

1. Se stiee
2. -||-
3. Sex ora la viteza\m/
4. Inalt, blond, ochi albastri, mertan (ala nou de-a aparut in vara), vila, casa si piscina.

| dani_3310 explică:

Mama ce descrieri seci :p

| doriiy a răspuns:

1. silvia [ bitsi pentru prieteni; p ]
2. 15
3. F
4. ambitioasa, orgolioasa, ador street dance`u; x, muzica daca s`ar putea s`o ascult 24 din 24 ar fi perfect xD [ sunt gen addicted to music ], nu ma inteleg cu taurii sau alti berbeci. [sunt berbec devil ] ma enervez repede. daca te ajuta cu ceva, stau in bucuresti thinking

| Maryse a răspuns:

1. Iuliana
2. 13 ani
3. feminin
4. Draguta, desteapta, bruneta(par lung), slabuta, inalta, stiu sa cant la chitara, pian si vocal, sunt in zodia scorpion( 21 noiembrie), sunt din Suceava

| Insomnii a răspuns:

1.Andreea
2.15 ani (sunt din '95)
3. feminin
4. deci: sunt satena( o culoare mai deschisa cu suvite) cu ochii verzi, am 1, 57m sunt un pic timida, sunt in zodia scorpionului, imi place distractia, sa fiu cu prietenii mei, momentan sunt singura dar ce sa faci asta e viata, imi fac repede prieteni si sunt din Bacau love struck :*

| ChristineW a răspuns:

1. Cindy
2. 13 ani
3. feminin
4. Pai, sunt sagetator. Deci imi place sa citesc si aventura. Sunt mare fana Harry Potter ( rolling on the floor)) ). Imi place sa imi petrec ( si o fac ) timpul cu iubitul meu. Nu sunt o persoana geloasa, enervanta sau narcisista. Singurul lucru pe care il urasc este scoala, dar imi plac pauzele... Si dupa scoala cu colegi in spate la Flamura ( un loc in care se intalnesc majoritatea copiii lor de la Comanda la mine ).

| andra4u a răspuns:

1.Malvina
2. 14 ani
3. feminin
4. pur si simplu EU!