| tonyc7 a întrebat:

Doar buna situatie financiara sa fie singurul motiv pentru care o femeie ar accepta o relatie cu un barbat cu 15-20 de ani mai in varsta? Daca exista si alte motive, care ar fi acelea?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate să și fie pur și simplu atrasă de el, de cum gândește, o tratează etc. am avut o colegă la facultate care pe la 20 și un pic avea iubit de 35 cam așa cred? și nu pentru bani laughing) pur și simplu pe el îl plăcea

| Violleta2022 a răspuns:

Este evident aici ca o femeie este direct interesata doar de partea materiala cand barbatul este atat de mare (peste 15-20 de ani diferenta intre ei).

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Atracția sexuală.

| Drimmero a răspuns:

Depinde de foarte multe chestii, banii ar fi si aia un ''start match'', dar daca ala nu are cine stie ce bani si totusi are o tinerica pot fi altele motivele.

| Sofer a răspuns:

Și pe partea sexuala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
Preferinta tipei pentru barbati mai in varsta decat ea, fanteziile ei, personalitatea acelor tipi

| Paul754880338 a răspuns:

Diferenta,pe care doar unele femei o vad intre baieti si barbati, nu sta doar in numarul anilor traiti, ci si in utilitatea cu care acestia au trecut, numarul de raspunsuri aflate la multimea de intrebari intalnita, si nu in ultimul rand banii, dar nu numarul lor, ci modul in care stiu sa ii cheltuiasca, sa ii pretuiasca si sa ii faca.