| AndreeaColin a întrebat:

Doar ce m-am mutat cu mama și tata în alta casa și i-am auzit azi făcând sex..nu mi-a plăcut deloc sunetul de pe fundal și vreau sa vb cu mama ca ma deranjează ca se aude. Sa o fac sau nu? crying

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Lasa-i pe parintii tai sa se simta bine si sa savureze si ei clipele fericite dupa o zi de munca grea. Cumpara-ti niste casti mai de doamne ajuta si asculta muzica in acel moment. Atunci cand vei creste si vei deveni suficient de mare si vei avea iubit si veti face sex, iti vei da seama cat este de placuta este aceasta activitate care-si are rostul si rolul sau. Fara sa-ti dai seama tu esti pe cale sa strici armonia care domneste in familia voastra. big grin

8 răspunsuri:
| Casa a răspuns:

Bună dimineața?

Nu zice nimic, lasă așa că e mai bine, data viitoare uita te la tv sau asculta muzica unpic mai tare?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cam da, să le spui să scoată sunete mai plăcute.

| Emilian65 a răspuns:

Lasa-i sa faca sex cat vor.

| Sofer a răspuns:

Te faci ca nu auzi. Iti bagi niste casti asculti o muzica sau vezi un film.

| Goete a răspuns:

Ce friki mai sunt unii!
Cine te pune sa asculti? Nu ai casti, muzica? Asa au fost facut(a) si tu.
Avem in curte un călut, care a vazut calul pe cală si a pascut mai departe linistit.

| Crackman a răspuns:

Te uiti si tu la un film cu casti

| Ara997 a răspuns:

Mai gandeste te cum ar fi daca i-ai auzi cum se cearta si trantesc si nu se inteleg. ar fi cu mult mai trist. asa ca fa te ca nu i auzi probabil vor fi extrem de jenatzi. si ei vor face urechea toaca cand tu vei aduce un baiat peste ani. asta e legea lui ohm. ( esti ohm cu mine voi fi ohm cu tine).

Răspuns utilizator avertizat