| DopeNope a întrebat:

Doar de curiozitate, fetele prefera un penis mai lung sau mai gros (chiar sunt plictisit si ma gandeam la asta)? Si nu-mi spuneti chestii de genul conteaza cum il folosesti, ramaneti la subiect. Mersi

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Vaginul este extrem de elastic, si se adapteaza la fiecare musafir!
Preludiul corespunzator, de calitate si durata, este colosal de important, pentru a determina lubrifierea si relaxarea, etc.

| RAY a răspuns:

Si studile dovedesc ca grosimea provoaca placere mai mare decat lungimea si e si logic prin freactia peretilor vaginali se activeaza dopamina in vagin plus ca este atins si clitorisul in acelasi timp

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Se activeaza dopamina in creier

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele imi displac la fel de mult.Cel gros ramane necopt la mijloc, iar cel lung, de regula, mi se lipeste de tava.Il prefer pe cel mediu.

| superuamen a răspuns:

Nu exagerat de lunga laughing dar groasa nu deranjeaza

| BăiatulSufletist a răspuns:

Eu am penisul la 16 ani aproximativ 19 centimetri, este și gros și tot sunt virgin.