| Stefanismyname a întrebat:

Doare cand faci prima data sex ca baiat? Curge mult sange? Doare rau? Am 16 ani si sunt curios

4 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Nu te doare nimic. de unde sange? poate la ea daca e virgina, un firicel acolo. cam atat

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care nu s-a practicat masturbarea intravaginala inainte de sexul de dezvirginare, durerea resimtita va fi de la foarte dureroasa la insuportabila. Durerea va fi cu atat mai intensa cu cat baiatul/barbatul este mai dotat si penisul foarte gros. Sangerarea se produce in medie in cazul a circa 5-6 fete din 10, sangerarea se poate manifesta de la extrem de slaba (2-3 picaturi) uneori insesizabila, la hemoragii destul de puternice/insemnate care pot sa dureze chiar mai mult de 24 de ore, insa doar in cazuri foarte rare. In concluzie atat durerea resimtita cat si sangerarea produsa difera foarte mult de la o persoana la alta. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Doare putin, curge putin sange daca s-a rupt ata, iar un continuare ai sa fii in al noulea cer.

| Necunoscut112 a răspuns:

N-a murit nimeni din asta.