| DumitruS a întrebat:

Doctorul va zice "gura mareee" insa pe femei le intereseaza altceva. Daca ceva acolo jos scartaie, poate va ajuta produsul de mai jos (nu-i o rusine sa folosesti produse pentru zonele genitale)

http://bit.ly/2mbwqqC

L-a folosit careva, sau produse asemanatoare?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si cand doctoru zice gura mare si ii baga smecheria calda in gura apoi ea misca capul in fata si spate nu crezi ca i-ar placea?

| DumitruS explică (pentru mgtow):

laughing ei sau lui?

| mgtow a răspuns (pentru DumitruS):

El isi baga smecheria in cavitatea orala a tipei

| DumitruS explică (pentru mgtow):

M-am prins cine si ce baga, intrebam in gluma cui i-ar placea happy

| mgtow a răspuns (pentru DumitruS):

La amandoiwinking

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce prostii, numai la sex va stă mintea?

| DumitruS explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu. Tie, la ce-ti sta mintea?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru DumitruS):

La multe.

| DumitruS explică (pentru CristiDinBucuresti):

Si atunci ce te face sa crezi ca alte persoane se gandesc la o singura chestie? Nu esti mai special ca altii stai linistit. Si nici n-are sens s-o faci pe elevatul asa, pe burta goala.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu are nici in clin si nici in maneca reclama la marirea de pensi atasat de tine cu produsele de igiena intima a femeilor.

| DumitruS explică (pentru Violleta2022):

Dar unde am zis eu ca exista o legatura intre cele doua?

| Violleta2022 a răspuns:

Daca vrei sa ne spui ca ai un penis mic si doresti sa-l maresti cu produsul din linkul mentionat de tine, atunci ti-ai atins tinta!
Nu putem decat sa te compatimim si sa te sfatuim sa mergi mai departe cu rezolvarea maririi penisului. Succes!

| DumitruS explică (pentru Violleta2022):

Merci frumos, vad ca esti doar tu insa, nu stiu care "voi". Am inteles acum insa cum ai ajuns sa ai gura mare. Succes si tie!