| Ciya a întrebat:

Draga TPU. ajutor! nu stiu ce sa mai cred.Am nevoie de niste pareri sincere.Imi place de un baiat care e in a X-a b iar eu sunt in A si imi place de el.Noi suntem din acelasi sat si s-au intamplat doua faze:1. Odata mergeam cu bicicleta si s-a bagat in fata mea iar eu l-a facut bou si i-am spus sa se dea la o parte ca nu am frana(chiar nu aveam)si el m-a strans in brate.cu mana stanga.insa eu am continuat sa merg si cand am ajuns la o oarecare distanta el m-a intrebat daca ii dau o tura bicicleta. Ce e ciudat e ca el are bicicleta si.nu stiu.2Ma plimbam cu o prietena de-a mea si masina varului sau era la o oarecare distanta.In masina erau mai multi prieteni de-ai lui iar el statea in spate.Cand am ajuns in drept de ei soferul a dat masina pe margine iar el s-a urcat peste un tip care era in masina si a iesit cu mana afara si m-a atins pe mana dreapta. O duminica mai tarziu i-am ca imi place de el si luni el a stat intr-un apat iar eu in celalalt.noi mergem cu microbuzul scolii.si el ma lasa intotdeauna sa cobor inaintea lui. fara sa spuna nimic.Nici nu ma saluta. E foarte rusinos.ca am fost colegi de mici si el stiu si intre noi exista doar "gesturi" de astea.
CE PARERE AVETI:II PLACE DE MINE SAU DOAR VREA SA-SI BATA JOC?

Răspuns Câştigător
| DanJazz a răspuns:

Mei,nu stii daca vrea sa isi bata joc de tne.Adica se poate razgandi pe moment si sa iti spuna ca nu vrea sa mai fie cu tine. Oricum merita sa incerci.U se pare ca nu prea ai mai avut iubitwinking pentru ca o fata care ar fi avut si-ar fi dat seama fara sa intrebe.E rau pentru tine acum.

6 răspunsuri:
| simiy a răspuns:

Si eu cre ca ii place de tine poate nu stie cum sa se comporte sau ce sa faca de astea ati ajuns asahappy

| Binutsa a răspuns:

Eu cred ca si lui ii place de tine...dar ca sa fii sigura intreaba-l pe el si vezi ce o sati spuna.succes

| Ciya explică (pentru Binutsa):

Dar el o foarte rusinos.si de cand i-am spus ca imi place de el fuge de mine.in plus si eu sunt timida.i-am spus ca imi place de el printr-un mesajlaughing

| Binutsa a răspuns (pentru Ciya):

Atunci incercatsi amindoi sa facetsi kite un pas si lasatsi timiditatea intr-o parte...

| gina111988 a răspuns:

Ie timid si el da mai lasa sa traca timpu sa îti dai tu seama ce sa întampla cu iel daca vrea sa sa culce cu tine sa te iubeste pa fai si succes

| Ciya explică:

...dau funda*