| r0bYtzA a întrebat:

Draga TPU am avut o relație cu o fata care a durat o luna in tot Acest timp ne certam din orice pana la urma ne-am despărțit au trecut 6 luni si ma gândesc mereu la ea nu ma mai atrage nici o alta fata pur si simplu ma gândesc doar le...,,, dar se întâmpla sa ne întâlnim întâmplator pe strada cu toate k dam nas un nas ea se comporta cu mine ca si cu un străin daca o salut nu ma baga in seama este o fire foarte orgolioasă... vreu sa știu daca este vre.o șansa sa ne impacam solicit un răspuns urgent help me plz...

Răspuns Câştigător
| AddeAndre14 a răspuns:

Inseamna ca fata asta nu era pentru tine.Ar trebuii sa iti vezi de viata ta, mergi inainte.Vei da de alta fata si vei primi ce meriti,o fata sa fie asa cum iti dorestihappy Probabil ca nu te merita, lasa visele, obsesiile, viata merge inainte, nu poti obliga o persoana sa fie cu tine.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fata este isteata, te-a suportat o luna de zile si i-a trecut! Sanse zero.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Prietene,daca a durat o luna si v-ati mai si certat, atunci imi pare rau sa te dezamagesc, dar nu ai avut o relatie. Cand mai cresti o sa ai una adevarata. Dar si tu nu te-ai grabit deloc. Ce ai facut 6 luni?

| BlondaLuiC a răspuns:

Parerea mea e sa faci cumva rost de numarul ei daca nu-l ai sau sa-i lasi un mesaj pe facebook ( da *** vezi sa n aibe ma sa parola de la fb ca face uratrolling on the floor ) sau pur si simplu cand o vezi o iei de cap si-o pupi.
Daca i dai mesaj zii clar ca mai vrei o sansa, esti dependent de ea, o vrei, o iubesti o ce vrei tu. :*