| QzEcH a întrebat:

Draga TPU,
Am penisul de 7 centimetri si la erectie are 12 centimetri.
P.S Am 16 ani. Credeti ca o sa satisfaca fetele?

Răspuns Câştigător
| Gabi171020 a răspuns:

Da normal toti barbatii il au de vreo 12-15 cm doar 5% il au mai mic sau mai mare

| QzEcH explică (pentru Gabi171020):

Am 16 ani. Sunt adolescent nu matur!

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta, da.

| Necunoscut112 a răspuns:

Daca ramane asa, a cam trist. Si in general nu mai creste dupa 16 ani.

| Kogaion a răspuns:

In urechi

| Camuflaj2017x a răspuns:

Or sa o saturi si pe Mia Khalifa cu el.

| tudorhit a răspuns:

Daca o sa fii o persoana buna o sa le satisfaci stai fara grija. Astia care au comentat si stiu ca sunt bine dezvoltati, cu caracterul lor nu stiu cat de placuti o sa le fie fetelor. Nu uita, sexul nu este totul.Mai important este sa va intelegeti intr-o relatie.