| Ioanafreeyourmind1995 a întrebat:

Dragi baieti/barbati, cu riscul de a adresa o intrebare care s-a mai pus si care e cumva cliseistica, dar, atunci cand faceti dragoste, va place cand iubita geme? Va excita sunetele pe care le scoate? Va fac sa va simtiti mai bine in momentele acelea? Just curious happy

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Foarte fericiti, ador cand aud acele sunete, e ca daca ai avea orgasme multiple, dar sa stii ca conteaza si vocea sa fie una mai joasa, mai feminima si nu sa te prefaci

| mihai69 a răspuns:

Desigur.

| Lawliet14 a răspuns:

Daca este natural numai. Bine, daca vrea sa geama poate sa geama, dar nu ne plac falsitatile.

| DOMNUOlandez a răspuns:

Da normal cand fac sex cu iubita mea daca nu scoate un orgasm foarte putenic nu pot sa ma opresc
Nu stiu pe altii dar pe mine si prietenii mei ne place cand geme
La un moment dat în ă 3 luna dupa ve am început viata sexuală imi plăcea cand face-am sex anal sa dau tot ce pot pentru ca fata sa scoată gemete si chiar sa ii de-a lacrimile (stiu ca e ciudată dar fiecare o face cum vrea)

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru DOMNUOlandez):

"pe mine si prietenii mei ne place cand geme"
la toti prietenii, in aceeasi apartida cu iubita ta?winking laughing