| Barajag a întrebat:

Dragi barbati va place sa fiti abordati?big grin...

11 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Hehe, Da, imi placelaughing

| Crisu_8081 a răspuns:

Nu sunt barbat, dar cu siguranta le place...men are so easy to please big grin!

| r8driver a răspuns:

Cum dracu s-a nu-mi placa...fie ele urate fie frumoase numai s-a fie!

prfml
| prfml a răspuns:

Din partea unei femei pe gustul meu, nu numai ca m-as lasa abordat, m-as lasa si violat.

Răspuns utilizator avertizat
| 4Fun a răspuns:

Oarecum. `

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Mai depinde si de cine... Eu, de exemplu, daca sunt lasat intr-o incapere cu 99 de fete superbe si una urata ca dracu' (nu ma luati cu "fiecare om are ceva frumos in el si bla, bla, bla", ca va scuip), sunt, invariabil, abordat de aia urata. Nu stiu cum mama naibii reusesc, da' imi iese de minune... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia incearca sa ma abordezi sa vad daca imi placehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai Ursulika, sa fii abordat nu si sabordat rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place la nebunie... flirtul cu o femeie frumoasa e sportul meu preferatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! in special de tine!big grin