| Catalina_8352 a întrebat:

Dragi prieteni, astazi am aflat ca baiatul la care tin mult si care mi se parea ca tine si el la mine are deja iubita(nu o avea pina acum). L-am intrebat o cu 2 saptamini in urma daca are o fata ce o simpatizeaza pe nume Lena(de asta m-ea spus prietenul lui)la care el mi-a spus ca nu-i nici o Lena. Ce si putea sa-i spun ca la sfirsit, idee nu am, sunt foarte dezamagita, as vrea ca prin doua trei fraze sa-l ating macar cu ceva! Va rog ajutati-ma.Am nevoie de ajutorul vostru!

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Pai eu zic sa nu mai lupti pentru el fiindca daca te placea nu se mai combina cu aia.

2 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Atinge-l cu un dos de palma si intoarce-i spatele. Dar ai mare grija sa nu te atinga si el.
Bafta!

| anotherhumanbeing a răspuns:

Pai cati ani ai? daca ai peste 14:

"m-ai mintit. credeam in tine. credeam ca esti altfel. "

si apoi inghiti in sec si pleci. big grin

functioneaza

daca ai sub 14 ani il iei asa in gluma, ca ma ti-ai tras iubita, si chestii de genu', si la sfarsit il pupi pe obraz. si apoi pleci. big grin

cu toate ca daca ai mai putin 14, mai bine iti gasesti alte ocupatiibig grin