| meinteil a întrebat:

Dragi tovarasi si pretini laughing))
Baieti si fete care sunteti singuri/singure mai aveti vreo speranta ca veti gasi pe cineva intr-o buna zi?
Eu unul nici o speranta nu mai am...

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nici nu stiu daca imi doresc asa ceva, nu stiu daca o sa gasesc asa ceva

| Nemessys a răspuns:

De ce nu mai ai? laughing daca te refuza multe fete asta nu inseama ca o sa te refuze toate rolling on the floor.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Same here... sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai abia 24 de ani, nu 54. Mai ai timp sa gasesti, stai linistit. Daca te/ai axa pe munca si pe tine, deschizi o mica afacere care in timp creste, sa vezi ca vin femeile singure. Nu trebuie sa le mai cauti tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Speranța moare ultima, așa că voi muri odată cu speranța laughing
Măi, la câți oameni sunt pe planetă, cu siguranță vei găsi pe cineva, dar dacă ai trecut de perioada adolescenței, cel mai bine ar fi să te axezi pe plan profesional și spiritual, pe urmă să pornești în căutarea persoanei iubite. Uneori nici nu-ți dai seama că te-ai îndrăgostit, că persoana iubită e chiar în fața ta.
Eu mai am de copilărit, mai am de mâncat mămăligă.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru nimportequi):

Așteptări vs realitate

| Shimozukushiki a răspuns:

Mai am acolo o mică speranță, trebuie să existe măcar acolo poate persoana iubită, e fix lângă mine iar eu nu o văd sau nu știu/nu-mi dau seama, nu știu să mă comport.

| EmanuelKant a răspuns:

Daca te convingi pe tine ca nu ai nevoie de nimeni nu trebuie sa mai speri decat ca nu o sa te vrea niciuna.

Răspuns utilizator avertizat
| EmanuelKant a răspuns (pentru meinteil):

Poti sa le strici lor relatiile.

Răspuns utilizator avertizat
| EmanuelKant a răspuns (pentru meinteil):

Daca stai degeaba nu vin fetele la tine.Iesi, socializeaza, intra in vorba cu cat mai multe fete, nu e asa greu.

Răspuns utilizator avertizat