| MihaiAndrei666 a întrebat:

Dragi utilizatori barbati, si voua vi se scoala cand imbratisati sau tineti in brate o fata?
Ati patit vreodata sa fiti nevoiti sa va ascundeti erectia?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai mult mi se scula in pat cand eram cu ea

| RAY a răspuns:

Ce trist, nu am pe cine îmbrățișa crying

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, o dată a fost așa de mare de era să îmi rupă boxerii. Și m-am ascuns după ea.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu cu toate, si nu mereu.
De obicei, cand sunt "lipicios", nu ma gandesc la sex, deci nu am erectie.
Dar se intampla si sa... Am ce ascunde. Si niciodata nu imi iese rolling eyes

| Hammurabi a răspuns:

Da.

Nu, eu sunt mândru de ea.

| Plato a răspuns:

Da...
Nu ma mai duc niciodata sa fiu Mos Craciun la grădiniță...

| RainmakerX a răspuns (pentru Plato):

Doamne rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Omg =)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca ma atrage.
Nu. Nu mai am 12 ani.

| CdeMetal a răspuns:

Am patit, dar mai ciudat e ca eu pana acum am imbratisat doar rude, asa ca in cazul asta incerc sa tin cracii cat mai departe, sa nu simta, dar daca ar fi o fata oarecare probabil ca nu as incerca sa ascund nimic.