| anonim_4396 a întrebat:

Dragii mei de ce vindeti iluzii, sperante false, nu stiti ca astfel cauzati suferinta?

Voi stiti cum e cand te respinge sexul opus? Cand te respinge mereu iar fetele sa iti spuna ca sufletul tau e de vina?

Răspuns Câştigător
| ForeverAlone97 a răspuns:

Da știu cum e când te respinge sexul opus. E oribil. Din cauza asta eu unul am renunțat să mai caut ceva de la sexul opus. N-are rost.

20 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Cine vinde iluzii? Mos Craciun?

| Freya1 a răspuns:

Nu stiu cum este cand te respinge sexul opus ca nu am pățit. Poate pentru ca sunt ok ca si femeie sau poate pentru ca am stiut sa imi gasesc persoane de nasul meu, sau poate pentru ca nu m-am băgat cumva pe gâtul omului, sa insist, sa cer intalniri sau sa cer o relație de la cineva până acum.Sunt genul de fata ce iti da de inteles prin semne, gesturi ca te place si daca ma placi si tu vine totul de la sine treptat.
Eu nu vand nimic, mereu am fost directă si sinceră dar in acelaș timp politicoasă.

| Plato a răspuns:

Vand iluzii si Golf 4, vb in pv.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Tot gratis vinzi si golf4?

| Plato a răspuns (pentru RAY):

O sa incep sa cer bani pe iluzii.

| Emma30555 a răspuns:

Dar daca ai o fire placuta care atrage sexul opus, diminuind lipsa atractiei fizice? Fire placuta adica carisma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vinde nimeni iluzii spun, adevarul. Dar adevarul acesta e in foaaarte putine cazuri, tu nu crezi ca ai niste idei de rahat lu-ate de la niste oameni care n-au nici cea mai mica experienta cu sexul opus, spuse din spatele unui monitor de niste ratati care se plang ca sunt urati dar ei n-au abordat in viata lor femei frumoase sau sa aiba vreuna, n-au avut succes din punct de vedere financiar/ n-au un aspect fizic calumea.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Adevarul ca fizicul nu conteaza deloc

| Endoryus a răspuns (pentru anonim_4396):

El se ia dupa alea care spun ca fizicul nu conteaza deloc dar daca le intrebi ce iubiti / sot au, pai armasari de 190 inaltime si alte chestii. Nici una nu are unu de 160 si 60kg

| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

Endoryus nu ca mi-ar pasa daca nu ar cauza suferinta, creaza suferinta cand esti respins de sexul opus si nu stii de ce, apoi afli ca au suflet defect sau te baga in lista prieteniei, asta ma enerveaza, ele spun ca STIU NU CA CRED asta e diferenta

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Nu mai pune pret pe ce zic altii. Daca esti ranit, fac misto toate de tine ca esti fatalau. Daca nu te lasi ranit, esti un jeg fara sentimente. Cum o dai bine nu e. Plus ca tot astea fac misto de cei raniti dar de ranite, nu mai au buze la cat le pupa in fund

| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

Tu ar fi bine sa iti faci un blog unde sa iti exprimi gandirea

| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

Ar trebui sa vorbesti doar cu cei iti împărtășesc acelasi gandire sau sa te contrazici cu cei care nu iti împărtășesc gandirea? voi cum procedati?

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Sunt atat de antipatizat de altii ca nick-ul meu are blog laughing. Un ratat fara viata sociala posteaza sub nick-ul Endoryus pe un blog special. Ce sa mai fac si eu

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Prea plictisitor sa vb cu cineva cu aceleasi idei. Prefer o persoana cu care ma pot contrazice linistit si fara insulte, nu printesele lui tati obisnuite sa li se dea mereu dreptate.

| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

Despre deism, panteism ce crezi?

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

2 subiecte care nu ma intereseaza deloc.

| Alexxiax98 a răspuns:

Nu vinde nimeni sperante fara rost, doar ca tu te-ai bagat intr-o bula si refuzi orice contact cu exteriorul.
E normal sa mai fi si respins, ca nu neaparat e primul venit primul servit. Poate ar trebui sa le crezi pe alea care-ti zic ca sufletul tau e de vina.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Alexxiax98):

Taci din gură și nu mai abera.

| Cristiaanandrei a răspuns:

Aaaaaa. Uite nu stiu parerea ta dar eu daca iti zic acum dezbracate si hai sa te. Cel mai probabil si normal ar fi sa ma refuzi. Eu daca te.as forta ar fi viol. Tu ai tot dreptul sa nu ma vrei. La fel e si cu o relatie. Nimeni nu te obliga sa ai o relatie cu cineva. Dar nici tu nu poti obliga pe cineva sa fie cu tine. Are tot dreptul sa te refuze.

Eu personal sunt baiat (nu sunt sigur ce gen esti dar nu asta conteaza).
Cand vreau sa am o relatie cu o fata o studiez si ma gandesc. Fata aia nu poarta machiaj excesiv are un ten curat are parul aranjat(pare sanatos) are abdomenul plat fundul lucrat este bine epilata si se imvraca frumos. Ceea ce inseamna ca: fata respectiva pierde ore din viata ei sa isi ingrijeasca corpul prin igiena se da cel mai probabil cu creme pentru asi pastra pielea asa frumoasa sta o ora in baie sa se spele doar pe cap si sa se dea cu trei tipuri de balsam. Se simte vinovata cand mananca pana si o salata ca sa nu cumva sa se depuna. Si probabil mai merge si la sala doar ca sa o vada unul ca mine si sa zica. "Mda e buna". Apoi ma gandesc cu ce pot compensa asta? Eu ce am de oferit? Asa ar trebui sa gandeasca oricine cand vrea sa cucereasca pe cineva. Sa analizeze si sa aprecieze ce ofera ceilalti