| TheAlphaFemale a întrebat:

Dragilor ce poate insemna faptul ca un baiat se excita foarte tare in urma unui simplu sarut sau pupic pe gat? Ce poate simti baiatul pentru fata respectiva? E normal sa se intample asa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte normal sa se intample asa ceva si nu trebuie neaparat sa aiba sentimente dintre cele mai alese acel baiat. Faptul ca se excita este ceva firesc, are libido si foarte bine poate fi doar o reactie pur fizica, nu neaparat rezultatul unui sentiment de iubire de exemplu. Oamenii se excita si fac sex si in conditiile in care nu iubesc partenerul.

| TheAlphaFemale explică (pentru anonim_4396):

El zice ca de obicei nu i se intampla sa se excite de la un simplu sarut pe gat... asta e motivul pentru care am intrebat "Ce poate simti baiatul pentru fata respectiva?"

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheAlphaFemale):

Iubita, eu cred ca spunand acest lucru nu incearca decat sa iti induca ideea ca vezi doamne tu esti speciala astfel sperand sa ajunga mai repede acolo unde viseaza. Nu contest faptul ca nu ai fi o tipa speciala. Toate avem ceva aparte si asta ne face sa fim speciale insa crede-ma, faptul ca se excita, mai intai de toate este ceva firesc, fizic. Sunt barbati care se excita numai ca vad pe strada o tipa "buna" cum le place lor sa spuna, dar sa mai si sarute o piele fina. Eu cred ca exagereaza putin, sarutul pe gat este un sarut erotic nu este ceva banal ca si cum te-ar saruta pe obraz fapt pentru care este normal sa fie excitant si el stie bine acest lucru desi sustine contrariul.
Acum ce sa zic... cam asta ar fi parerea mea si iti vorbesc asa din ceva experienta de viata...

| TheAlphaFemale explică (pentru anonim_4396):

M-am gandit la toate lucrurile acestea..Doar ca intre noi e o situatie mai... speciala sa zicem. Ti-as zice despre ce e vorba pentru ca nu mi-ar strica o parere din afara. dar nu as vrea sa public totul aici...

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheAlphaFemale):

Daca vrei lasa-mi un ID, mess sau fb in mesagerie si vorbim cu placere prin alte parti...

9 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Hormonii ăștia... dacă nu-ți place așa,fă tratament cu estrogen,dar pe urmă vei avea efecte secundare ca:
Vagin, sensibilitate la frig, disperare după haine, vei plânge uitându-te până și la pietre, etc.

| neutrino a răspuns:

Asta inseamna sanatate si tinerete.

| Claudia1397 a răspuns:

E ceva normal! Nu cred ca trebuie neaparat sa simti ceva pentru fata respectiva! E pur si simplu un loc unde esti foarte sensibil la sarutari, atingeri etc... happy

| whiteOdrink a răspuns:

Nu neaparat o place pe fata respectiva(iubire si alte sentimente puternice)! La multe persoane gatul este o zona erogena, la unele abdomenul si tot asa...si buzele au un grad ridicat de sensibilitate si se pot produce stari de excitare dupa sarut sau in timpul sarutului! happy

| Leo10 a răspuns:

Inseamna ca o place pe aceea fata. E normal sa se intample acest lucru.