| BogdanBz a întrebat:

Dragilor voi mai considerati sexul oral un tabu? Va simtiti jenate/jenati sa discutati despre asta cu prietenii/cunostintele? considerati ca e important intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Bine nu e ok sa vorbesti cu x sau y viata ta intima dar nu ai nici de ce sa te simti jignit sau jenat de sexul oral sunt multe alte chesti de care ar trebui sa ne fie rusine

| BogdanBz explică (pentru Freya1):

Bravo! Sa stii ca ti-am urmarit acivitatea aici si pari o fata isteata si open minded. te felicit pentru gandire si atitudine.

| Freya1 a răspuns (pentru BogdanBz):

winking

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Freya1):

Acum pupati-va

| Freya1 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Haha

13 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Doar mintiile inchise zic ca sexul este subiect tabu. eu si tovarasii vorbim deschis despre sex fara rusine

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sexul in general este inca un tabu la noi in tara.
Eu nu vad scopul sa discuti cu prietenii detalii despre viata sexuala.
In relatie e important sexul, ce fel de sex, asta depinde de parteneri si de ceea ce vor ei

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Consider ca exista si minori pe acest site, revenind la intrebare nu consider tabu acest aspect, e ceva ce il practica si cimpanzei bonobo, consider ca e important totul intr o relatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un barbat ar trebui sa se simta jenat daca ofera sex oral,
Poate doar intr-o relatie de lunga Durata e ok.

Sexul oral oferit de femeie este o alta
Poveste este un act de dominare de catre barbat.

Răspuns utilizator avertizat
| Anisia78 a răspuns:

Părerea mea e că ce se întâmplă în dormitor, ar trebui să rămână în domitor. Eu, cel puțin, nu aș vrea să știu ce face o prietenă de-a mea în pat cu iubitul ei. Cât despre sexul oral, face cine vrea, dar nu ar trebui sa conteze prea mult într-o relatie, sunt alte aspecte care sustin cu adevărat o relație.