| anonim_4396 a întrebat:

Duminica imi tin ziua de nastere... vom fi aprox 13-14 persoane si imi voi tine ziua la pizzeriehappy vom avea muzica dar nu cred ca va dansa cineva deoarece vor mai fi prezenti acolo si cei care lucreaza la pizza... ce putem facem in afara sa mancam, sa glumim, sa radem? Ceva idei sau orice alte sugestii legate de asta:cum sa ne simtim bine, cum sa ii fac pe pritetenii mei sa stea mai mult orice! Multumeesc happy

3 răspunsuri:
| PussicatDolls a răspuns:

Draga mea Denise, puteti sa jucati adevar-provocare-valoare fara sa refuzati provocarile ce vi se dau(credeti`ma e foarte amuzant).Sa va faceti poze mii si mii.Si,finalul petrecerii sa se termine cu un dans gen vals sau tango,in care sa dansati in perechi. Fata-Baiat sau Fata-Fata.
Eu iti doresc LA MULTI ANI, sa ai tot ce iti doresti, sa fi sanatoasa si...sa dea Dumnezeu sa ti se indeplineasca toate dorintele.
Numai bine!

| Zooom a răspuns:

Pai sa faceti un fel de tombola cine cu cine sa "danseze", puteti face poze pentru hi5hee hee,musafiri sa iti faca atatea porunci cati ani ai, sa faceti un ''joc''cineva zice un vers dintr-un cantec iar restul sa ghiceasca cine ghiceste trece in fata si zice el un vers.

| username_3216 a răspuns:

Si ce are?
daca ai inchiriat ai inchiriat, tie jena sa dansezi ca ii aia de la pizza acol? beti ceva sa va intrati in ritm si dupa aia totu vine de la sine
nu cred ca am fost la vreo petrecere sa stau la masa in viata ea, ma enerveaza aia care stau si rad ca prostii...ha ha, uite cum danseaza ala ...si tot ce stiu sa faca ei e sa mance
distreaza-te,bine acum nu va apucati si pana la pielea goala si din astea, dar sa ramai cu o amintire de ziua ta
oricum, la multi ani si alea alea...sanatate,dragoste,etc stii tu