| anonim_4396 a întrebat:

Dupa 2 luni de zile primesc mesaj de la fosta, cand uitasem si eu, imi spune sa nu inteleg nimic gresit si ca isi cere scuze de deranj si ca nu vrea sa raspund la mesaj si imi zice ca simtea nevoia sa imi zica Multumesc. Nu i-am raspuns dar ca idee va intreb pe voi ce credeti ca inseamna?

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

O „mănâncă"...winking

| Freya1 a răspuns:

Vrea atenție.
Blocheazo peste tot si asa nu suferă nici unul.

| Andreeush a răspuns:

Probabil vroia să se bage în seamă.

| Eugen80 a răspuns:

Are chef sa i-o mai tragi putin, daca ati mai facut-o, daca nu, ii pare rau ca nu ati facut-o.
Daca nu ai chef de ea, nu-i raspunde, cauta-ti alta relatie si las-o in pace. Multor fete le place sa se joace cu baietii asa, adica sa-i chinuie cu astfel de mesaje, ca sa se razbune pe ei.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Iti multumeste pentru ceea ce s-a intamplat intre voi, sau de ce v ati despărțit sauuuu probabil cauta atențielaughing

| Hannah06 a răspuns:

Cred ca trecut peste sau a realizat niste lucruri in urma relatiei si iti multumeste pentru experienta. Nu e nimic de zis la mesaj, nu rastalmaci trecutul, lasa-l acolo.

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Hannah06):

Mereu ai raspuns bun. Cum reuses ti?

| Atakamass a răspuns:

As vrea sa ii dau un pic peste nas, ce ziceti sa fac?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Atakamass):

Intr-un vechi proverb romanesc razbunarea in asemenea conditii, este considerata ''arma prostului''. Ignora mesajul si urmeaza-ti cursul vietii exact la fel ca si cum nu s-ar fi intamplat absolut nimic. Sanatate!