| zdiana123 a întrebat:

Dupa 3 contacte sexuale himenul nu s-a rupt... daca merg la ginecolog o sa-mi spuna ca sunt virgina?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti sigura ca nu s-a rupt? Ca voi astia tinerii intai o faceti apoi veniti cu intrebarile.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Din momentul in care ai facut sex NU mai esti virgina

| corbulalbrosu a răspuns:

In urma unei consultatii doar vizuale, medicul ginecolog poate constata stare de integritate a himenului si in functie de aspectul si starea acesteia se poate exprima doar daca s-a produs sau nu deforarea. Insa aceasta constatare nu este suficienta pentru ca medicul sa se pronunte daca s-a produs o penetrare a vaginului tau si nici in ce moment s-a petrecut. In concluzie nici un medic ginecolog nu se poate pronunta in privinta virginitatii tale, deci nu se va hazarda sa se pronunte intro asemenea problema. Multa sanatate.

| OnuOnulică a răspuns:

E imposibil să nu se fi rupt. Ești deja la al 3-lea contact sexual șansele ca himenul să rămână intact sunt imposibile. Mergi la ginecolog și vei vedea că nu mai ești virgină.

| Emilian65 a răspuns:

Din moment ce ai avut 3 acte sexuale nu mai esti virgina.

| sofisis a răspuns:

De unde esti asa sigura ca nu s-a rupt?

| Goete a răspuns:

Ruperea himenului nu inseamna neaparat durere sau/si sangerare.
Pe de alta parte, daca ai facut gimnastica, de ex., se poate rupe chiar si in timpul exercitiilor

| peperonies a răspuns:

Prietenul tau o are cumva de 0.5 cm?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...sau larga. Posibil sa-ti spuna ca esti larga.