| Anutsaa122 a întrebat:

Dupa actul sexual, (primul) am luat in greutate. Nu mult, dar am luat. Stiu ca asta nu prea are legatura, poate fi din simplul fapt ca imi place sa mananchappy dar m-am latit foarte tare in solduri. Nu mai sunt cum eram inainte de act... si mi s-a spus ca multe fete se latesc in solduri dupa ce se dezvirgineaza. E posibil si in cazul meu? Voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Actul sexual nu ingrasa, decat daca esti insarcinata!
Abtine-te sa mai mananci mult si nu ti se va mai latii nimic.
Daca slabesti, ti se va reduce si poponetul si soldurile, care nu cresc sub nici o forma de la sex.

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect la intrebarea ta este un NU categoric. Fiindca ceea ce ai auzit in privinta problemei amintite si anume ca s-ar lati soldurile fetelor dupa ce-si incep viata sexuala, reprezinta pur si simplu o ''pseudo informatie'' care este vehiculata doar de agarici ageamii lipsiti de cunostinte medicale elementare. Multa sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că nu, dacă e pe serios.
Pe caterincă se lățește. Și fundul. Și ele merg mai crăcănat.

| alina2k18 a răspuns:

Daca esti la pubertate e normal sa te latesti in solduri, te dezvolti, depinde ce tip de constructie ai, unele fete au solduri mai inguste, altele nu.
Ca pui si grasimioara ca iti place sa mananci mai multicel e altcevawinking

| Alexandrionelu a răspuns:

Eu când m-am apucat de înot am tras tare și m-am lățit în umeri. Dacă tragi și tu tare la ceea ce faci, sau trag alții tare în tine, poate te lățesti și tu în solduri.