| GoldwinNn a întrebat:

Dupa cat timp ai voie sa faci dragoste cu partenera dupa ce eu trecut menstruatia!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din momentul când nu mai curge sânge și s-a oprit.
Să nu uitați de prezervativ, vă ferește de multe necazuri.
Pa, pa.

| Acadeeeaa a răspuns:

thinking Oricand, dupa ce i-a trecut. Sa va protejati!

Răspuns utilizator avertizat
| Monica_7453 a răspuns:

Chiar dupa ce i-a trecut poti face :d.

| basexcu a răspuns:

2 ani

| GoldwinNn explică:

Numai inteligenti pe aici sa imi bag pul.a...va dati toti mari atotstiutori pu.li

| MarchetuLuCatarama a răspuns:

Dupa ce ia trecut ce intrebare intrebatoare

| unleusitreibani a răspuns:

Dragoste/sex se poate face chiar si in timpul menstruatiei daca partenerilor nu le este scarba sau partenera nu se simte rau. Oricum, cel mai bine e sa faceti dragoste/sex dupa macar o zi dupa ce s-a sfarsit menstruatia deoarece secretii vaginale inca se mai produc si chiar dupa terminarea sangerarilor.
Dar cel mai important lucru de stiut e faptul ca trebuie, dar TREBUIE tot timpul sa folositi prezervativ indiferent de perioadele ciclului menstrual.

| DouaFese a răspuns:

Dupa ce inveti uh sa scrii corectlaughing
Moama. Dupa vreo 2 zile.Asta depinderolling on the floor
Sa o faceti protejat:-d
Funda?