| gabitsu77 a întrebat:

Dupa cat timp de la operatia de varicocel este ok sa te masturbezi? Tin sa precizez ca au trecut saptamani de la operatie iar eu nu m-am masturbat, dar durerea nu a trecut definitiv.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

O astfel de informatie, care sa fie cat se poate de corecta, poate fi exprimata doar de medicul care ti-a efectuat operatia, fiindca el este cel care stie si cunoaste starea ta postoperatorie si de asemenea cat de grava si de complicata a fost situatia si starea ta. Multa sanatate!