| anonim_4396 a întrebat:

Dupa cat timp de relatie e normal sa intretii relatii intime?

7 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Când e fata pregătită.

| DarthNiger a răspuns:

Atunci cand ambii parteneri sunt pregatiti sa faca acest pas, nu e un timp specific.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inainte de relatie

| MValentin a răspuns:

Nu este un,, timp,, batut un cuie.
De ce zic asta?
Amandoi trebuie sa va descoperiți, sa va simtit sentimentele si cand veti simti momentul oportun sunt sigur ca nu va trebui sa va propuneti,, maine facem sex,, ci va veni de la sine.
O perioada de cunoaștere si de,, simtire,, si acomodare/încredere difera de la saptamani la luni... dar e bine sa lasi asta in voia sentimentelor nu a factorilor formali.

| tzionut a răspuns:

Mama ce intrebari. e simplu. cand ambii parteneri isi doresc acest lucru.

| mmmmmattta69 a răspuns:

Depinde cat de lung e drumul cu duba

| ciocanasuonline a răspuns:

Eu astept ca persoana aceea sa implineasca 10, dar acum depinde de la om la om.