| anonim_4396 a întrebat:

Dupa cat timp de relatie spuneti "TE IUBESC"?

Răspuns Câştigător
| ynna93 a răspuns:

Cand simti cu adevarat atunci spui TE IUBESC, nu este o data fixa.

16 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

O spui atunci cand simti si nu e o data stabilita. Fiecare persoana este diferita in felul ei, fiecare ne indragostim si ne atasam mai repede de cineva, altii mai greu. Nu ai cum sa programezi asta!

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Eu nu prea spun asta in orice relatie. in relatia de acum am spus-o dupa primul sarut deoarece nu am cunoscut-o azi si maine eram deja impreuna... a trecut ceva timp.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

La sf relatiei sai amintesc ca am iubit-o

Răspuns utilizator avertizat
| LaNaibaa a răspuns:

Dupa 2 luniwinking

| MirelaC a răspuns:

Noi ne-am zis dupa 5 luni si a fost perfect; nici nu ne zicem asa..ca sa fie numai, ci ne spunem cand chiar simtim si e minunat, pentru ca stiu ca nu zice din obisnuinta cum mai fac unii, ci chiar e pe bune.

| r3ally a răspuns:

Daca esti invatat sa spui "te iubesc" doar din plictiseala sau doar ca sa obtii ceea ce vrei poti spune din prima zi! Dar daca spui "te iubesc' atunci cand intr-adevar simti asta nu exista o perioada anume in relatie. Poate sa fie si dupa o saptamana, o luna sau poti sa nu spui niciodata!
Eu personal am spus "te iubesc" doar unei singure fete! Si aveam 23 ani! happy Si de aproape un an ii amintesc mereu cat de mult o iubesc! happy
Daca spui cuiva "te iubesc" incearca sa o faci din toata inima!batting eyelashes

| Pufyllyk a răspuns:

Sincer cand simt intr-adevar ca il iubesc. Eu am zis cam la o luna big grin. Ma atasez repede dar nu atat de tare incat sa simt nevoia sa zic "TE IUBESC", iar pana nu simt nu zicbig grin.

| Anonimuss97 a răspuns:

Poti spune "TE IUBESC" si din prima zi daca intr-adevar iubesti acea persoana

Răspuns utilizator avertizat
| Antito a răspuns (pentru claudiu2386):

rolling on the floor)

| Anonimuss97 a răspuns (pentru claudiu2386):

Ma daca esti un labarman care nu a avut doar prietene virtuale ce mai cauti aici?

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimuss97 a răspuns (pentru claudiu2386):

Ti-am spus ca esti labar rolling on the floor