| RAY a întrebat:

Dupa cat timp trebuie sa aduci in conversatie si partea cu sexul cand vorbesti cu o fata?

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Depinde de fată. De la imediat la... niciodată!

| Freya1 a răspuns:

Pai depinde cum decurge conversatia.Cel mai probabil din glume sau lipsa de subiecte se ajunge si in punctul ala nu neaparat planuit pe timp sau perioada

| Hammurabi a răspuns:

Păi n-o aduci în conversație... o lași doar să se întâmple.

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Si daca aia crede ca sunt gay sau asexual?

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

De ce ar crede o tipă cu care porți o conversație că ești gay? Nu vorbești ca un gay, nu te comporți ca un gay, deci nu are cum să te considere gay. Asta e doar în mintea ta.
Real e că o tipă cu care stai de vorbă va ști din primele 5 min. dacă se va culca cu tine vreodată sau nu. Iar tu la rândul tău dacă ești suficient de inteligent îți dai seama de asta în următoarele 5 min. laughing
De obicei, greșeala unor bărbați e că nu vor să accepte genul ăsta de verdict și în loc să spună stop joc și să-și vadă de trebă, insistă prostește în ideea că pe ei nu-i poate refuza nimeni și că poate poate tot o să iasă ceva. Și uite așa pică în penibil.

| EcceHomo a răspuns:

Adică,când trebuie să-i zici: "păpuşă, eu nu mă dau in vânt după conversații, de fapt, nici nu ştiu ce am putea vorbi.Eu mă pricep mai mult la bătut câmpii.Intenția mea este să văd şi eu cum este să faci sex."?
După primele 5 minute. Pierzi teren dacă o laşi să privească prea mult în gol.

| DonGiani a răspuns:

Faci sex, nu vorbești despre, cel puțin nu cât ești lângă ea, dacă ești la distanta și ii spui chestii prin telefon atunci e de înțeleswinking

| Luoar94 a răspuns:

Aduci asta in discutie atunci cand simti ca totul de indreapta spre acel subiect de discutie, dar o dai in gluma si vezi ce iese, daca reactia ei nu este tocmai ok, ii poti spune,, glumesc,,winking