| RAY a întrebat:

După cat timp trebuie sa iți exprimi intenția fata de o femeie?

19 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Imediat o exprimi, daca atractie e reciproca si la acelasi nivel, reciproc abia asteapta sa se cupleze cu celalalt.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Sa fac sex cu alea de 40 în pus?

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Daca te atrage, de ce nu? Faci si cu alea de la 40 in sus, nu e problema, sa te placa e important.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Nu îmi plac, dar na e gratis rolling on the floorrolling on the floor poate ma sponsorizez mai știi

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Daca nu iti place dar ele te vor si mai iei ceva de pe urma lor, nu e rau, haha.

| CIaudiu a răspuns:

Dupa ce simti ca e persoana potrivita.

| Cheo0S a răspuns:

Adica?
Eu zic ca ar trebui sa stai retras si sa te intrebi tu ce intentii au ele de la tine.
Sa le descoperi.

Dupa vezi daca rezonati.
Eu asa fac, ca unele sunt nebune si cred ca si daca le intrebi cat e ceasul pe Strada cred ca vrei sa le cordesti.

Răspuns utilizator avertizat
| Tactuecelmaitare a răspuns:

155469846846841684684 milisecunde

| RAY explică (pentru Tactuecelmaitare):

Puteai scrie doar 0 =infinit