| Robert1002 a întrebat:

Dupa ce m-am masturbat pot ramane spermatozoizi pe mana? M-am spalat si sters pe prosop, astept un raspuns rapid, multumesc.

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de tâșnitoare.

| Robert1002 explică (pentru darrio2007):

Adica.

| darrio2007 a răspuns (pentru Robert1002):

Esti mic dacă nu ai inteles răspunsul meu.

| Robert1002 explică (pentru darrio2007):

Eu am întrebat serios si chiar am nevoie de un raspuns

| darrio2007 a răspuns (pentru Robert1002):

Si eu ti-am raspuns serios. Daca zici ca te-ai spalat si sters, de unde drk sa- ti mai ramana pe mana? E clar, esti mic.

| Robert1002 explică (pentru darrio2007):

Dupa i am bagat degetul in vagin.Si azi trebuia sa i vina ciclul si nu i-a venit

| darrio2007 a răspuns (pentru Robert1002):

N-are treaba daca te-ai spalat. Dar in locul tau luam un prezervativ, nu faceam laba, ci sex direct cu ea. Nu te supara, dar ca sa faci laba langa cel mai frumos cadou al femeii, pe care il poate oferi unui barbat, stii la ce ma refer, denotă imaturitate sau cea mai mare prostie, de cand există lumea.

| Robert1002 explică (pentru darrio2007):

Ea mi-a facut laba.Deci nu sunt sanse sa fie gravida?

| darrio2007 a răspuns (pentru Robert1002):

Adica ea ti-a facut dar spui ca tu te-ai spalat pe mana. Hai, pa!

| Robert1002 explică (pentru darrio2007):

Am pus si eu mana naiba.

| Emilian65 a răspuns:

Daca te-ai spalat pemaini cu apa si sapun, spermatozizii au murit. Deci nu este risc de sarcina.

| Sofer a răspuns:

Nu rămân. Ești curat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dacă te speli foarte bine cu săpun si apă. Poți să-ți dai și cu dezinfectant pe mâini ca să fi mai sigur că nu rămân "urme". big grin

| Sara123434 a răspuns:

Hei, nu l baga in seama pe tipul de mai jos. nu trebuie sa faci sex cu o fata daca nu se simte pregatita.
si ca sa iti raspund la intrebarea ta, este totul ok, nu ai de ce sa iti faci griji, mai ales daca fata nu are ciclul regulat de obicei, sunteti bine.