| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce am match pe tinder, fetele nu raspund la mesaje. De ce? "Buna, ce faci?" e prea banal sau ce?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa fac multe probabil asteapta ceva diferit alta reactie asupra lor. Multe fiind batute in cap stau pedegeaba acolo nu au cei 7 ani de acasa.

| alexalx1234 a răspuns (pentru mgtow):

Vor BMW si cocalari

| mgtow a răspuns (pentru alexalx1234):

Au gargauni in cap

| mentholinks a răspuns:

Sunt fudule, cu fite, au nasul pe sus, lasa ca ajung ele babe si nici dracu nu o sa le mai caute.

| GouDidodino a răspuns:

Asa fac toate, sunt cu nasul pe sus, iar daca le iei mai tare din prima, își aduc aminte subit de clasicul BUNA

| Ale5184 a răspuns:

Nu neaparat ca e banal, pur si simplu poate nu le mai place de tine. Inițial au dat like dar s-au răzgândit.