| Tudor2006 a întrebat:

După ce fata de care îmi place a s-a mutat in Spania am inceput sa joc adevar sau provocare si sa accept provocările mai complicate.Astăzi am fost provocat sa "agat" o fata de pe strada.Am intrat in vorbă cu o fata care imi părea mie mai frumușică.Am vorbit ce am vorbit si a inceput sa imi placa de ea. La un moment dat i-am spus. Părinții mei erau in spatele nostru fara sa stim.Au auzit cam mult din discuție inclusiv ca îmi place de ea.I-am pus mâna pe umăr si am coborat-o mai jos daca stiti ce vreau sa spun, părinți-lor nu le-a convenit asta. Nu m-a prea interesat parerea părinților.De bine dispus ce eram puteam sa o iau in brate si sa alerg la maratoonhee hee.Au aflat si părinții ei.Cred ca sunt cam suparatisadpe mine. Părinți nostri sunt supărați, ca si cum am fii primi copii îndrăgostiți.

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Daca va iubiti eu zic sa incercati sa aveti o relatie in ciuda parintilor.