| Nikcoletta a întrebat:

După ce m-am despărțit de prietenul meu, am continuat să vorbim pe telefon timp de 2 luni fără să ne mai vedem. Ulterior el m-a blocat pe Facebook și pe telefon când îl sun mereu îmi dă ocupat.
. Ne înțelegeam foarte bine, chiar dacă nu mai eram împreună! L-am întrebat ce face și el m-a blocat.
Credeți că s-a plictisit de mine? Nu înțeleg ce s-a intamplat deodată

3 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Are gagica

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu s-a plictisit, s-a săturat.

| LastBlackNight a răspuns:

Pai a gasit pe altcineva. Si de ce mai vorbeai cu fostul? Nu e ok