| Noname1465 a întrebat:

Dupa ce mi-a zis ca nu mai ma iubeste fostul meu prieten am incercat sa il las in pace sa nu mai am nici o treaba cu el. A trecut o saptamana si m-a cautat. De atunci imi tot trimite mesaj cel putin de 2 ori pe zi. In timpul zilei vine la mine (cu prietena mea cea mai buna). Prin mesaje vorbim lucruri banale si de multe ori nu stim ce sa ne raspundem la mesaje.Cand a fost acum intr-o zi a venit vorba despre una cu carea fost el si i-am zis ca inca este cu ea (nu este adevarat), atunci a sunat-o pe ea si i-a zis ca :"noi suntem impreuna cumva si nu stiu eu" si ea a raspuns ca nu. I-am verificat telefonul(fara stirea lui)si are mesaje numai de la mine.Decand am inceput sa vorbim din nou eu nu i-am trimis nici un mesaj prima, i-am raspuns doar. Ce vrea oare de la mine? Daca a zis ca nu mai ma iubeste de ce mai ma cauta? Si daca m-ar iubi de ce nu pune piciorul in prag?sad

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Regreta,draga mea.
S-a trezit singur si nu-i place,dar orgoliul nu-i permite sa recunoasca,asa ca se comporta ca un nebun in sperata ca vei spune tu ceva!
Mai lasa-l sa se chinuie un timp, o sa vorbeasca, n-o sa reziste fii sigura!
Mult noroc!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e serios si face misto de tine.

| MititiCa a răspuns:

Aiurea comportamentul lui. Te zapaceste. Spune-i lui ce ne-ai spus si noua acum, si vezi ce iti spune. Spune-i ca daca nu te mai iubeste, de ce naiba te mai cauta. SAu o fi vrand ceva de la tine, ce nu a avut cand a fost cu tine? hmm. cine stie ce o fi in mintea lui. Capu sus si nu mai linge acolo unde ai pupat. Daca el a avut TPU sa iti spuna ca nu mai te iubeste, se asteapta acum de la tine sa spui sa va impacati? sa nu faci lucrul asta. Baietii sunt o gramada. DAca nu e in stare sa`si calce orgoliul in picioare, nu va fi niciodata.
Multa bafta:*

| WooLove a răspuns:

Si abia este inceputul =D

| mona a răspuns:

Pai inca vrea sa fie cu tine si iti pune gelozia la incercare spunandu ti ca are pe cineva

| teutzikka a răspuns:

Poi er trebui poate ca el este pur si simplu interesat sa fiti incontinoare prieteni dar yte sfatuiesc sa nu imi fi cu el daca nu te mai plc dar ramai cu el prieten asa este frumosbig grin

| roxi98 a răspuns:

Poate te iubeste...baieti nu sunt niciodata foarte hotarati... trm si u msj prima si intrabal de ce v-ati despartit si de a zis ca nu te mai iubeste, iar acum dc iti mai trn msj