| Antonies a întrebat:

După ce te.ai masturbat prima oară (băiat) mai ești virgin? Și care e "ata" de care tot pomenesc toți?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca mana ta nu e cumva un vagin sub acoperire esti tot virgin

| mentholinks a răspuns:

Nu mai esti virgin in palma. De unde ti-a venit ideea asta?

| Mynameiz a răspuns:

Da mai esti virgin cand te masturbezi, cand introduci penisul prima data in vagin atunci numai esti virgin.

| Kirq a răspuns:

După ce te masturbezi esti încă virgin. Si despre Asa zisa "ața" poti caută pe YouTube canalul Sex vs Barza, unde poti înțelege mult mai multe chestii.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Kirq a răspuns:

Chiar dacă te masturbezi tot virgin rămâi. Si despre așa-zisa "ața" poti caută pe YouTube canalul Sex vr Barza unde poti înțelege mult mai multe