| anonim_4396 a întrebat:

Dupa fiecare contact sexual am dureri abdominale care coboara de o parte si de alta a abdomemului, au persistat toata ziua. Care ar putea fi cauza?

Răspuns Câştigător
| q23alexandra a răspuns:

Buna! Cred ca ai trompa inflamata. Si eu am dureri de genul iar doctorul mi-a zis ca aceasta este cauza. Cel mai bine du te la un control?

| RaAlexandra a răspuns (pentru q23alexandra):

Ti a prescris un tratament?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul care sa fie : corect, autorizat si profesional iti poate fi dat de medicul ginecolog numai dupa ce te va consulta in mod real. Sanatate!